Savunma Sanayi

Asilkan Teknoloji , Savunma Sanayi alanında test ekipmanları ar-ge ve üretim alanında önemli bir rol sahibidir. Müşterilerin isterleri ve ilgili standartlar esas alınarak en yüksek kalite , en uygun maliyet ve en kullanışlı sistemlerin çözümlerini ve üretimlerini sağlamaktadır.Müşteri isterleri esas alınarak her türlü arazi şartında çalışma sağlanabilecek cihazlar , mevcut ürünlere entegre edilebilen test sistemlerinin tasarım ve üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Savunma Sanayi Onaylı Tedarikçi Danışmanlığı

Mevcut  işletmeniz içinde yapılacak uygun düzenlemeler ve kurulacak çalışma sistemi ile Savunma Sanayi ana yüklenici firmalarından işçilik değeri çok daha yüksek olan iş imkanları bulabilir ve daha kurumsal çalışma sistemine geçebilirsiniz. Geçmişte farklı firmalar ile çalışıp onaylı Tedarikçi Statüsüne dahil ettiğimiz firmalar arasına sizlerde katılabilirsiniz. Bu sayede işleriniz hem daha değerli hem de daha sistemli bir ilerleyişe geçecektir.

Savunma Sanayi Proje Danışmanlığı

Aselsan , Roketsan , Tai , Havelsan vb. Savunma Sanayi ana yüklenici firmalara sistem üretimi yapan alt yüklenici firmaların en büyük problemleri , onaylı tedarikçi kapsamına dahil edilmiş diğer firmalar ile çalışmaktır. Onaylı firmaların hem fiyat politikası hem de temin süreleri çok ciddi değişkenlikler göstermektedir. Takip edilmeyen fason üretimleriniz hem gecikmelere hem de son denetim esnasında cihazınızın red edilmesine sebep olabilir. Asilkan Teknoloji Savunma Sanayi Projelerinde ki 15 yıllık tecrübesi ve onaylı tedarikçiler ile olan ikili ilişkileri sayesinde hem üretimlerinizi daha hızlı almanızı hem de daha kaliteli ürünler çıkarmanıza yardımcı olur. Dış süreç takipleri firmamız tarafından sağlanarak rutin olarak proje sahibi firmaya analizler sunulmaktadır.

Bu kapsamda mevcut projelerinizin takibi için firmamız danışmanlık hizmeti vermektedir.