HAKKIMIZDA

Teknoloji ağında sağlam bir halka olmayı hedefleyen Asilkan Teknoloji 2021 yılında Ankara’da  kurulmuştur. Bünyemizde üretim ve danışmanlık hizmeti olarak faaliyet göstermekteyiz.

Tasarım ve yazılım yönü kuvvetli mühendislik kadrosu , alanında uzman teknik ekibi ile teknoloji alanında yurtdışına bağımlılığı azaltmak ve fiyat politikası kıt firmaları rekabet ortamına çekmek amacı ile çalışmalarına başlamıştır.

Savunma Sanayi alanında çeşitli danışmanlık hizmetleri vererek birçok firmanın yükünü hafifletmektedir. Savunma sanayi alanında girişimcilik yapmak isteyen iş insanlarına en büyük uygulama desteği firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Çimento Laboratuvar Ekipmanları üretim , yedek parça tedarik ve bakım onarım alanında da uzman olan firmamız; müşterilerimizin yurtdışı tedariğini azaltmaya yönelik girişimlerinde destekler sunmuştur. Yerli imkanlar ile yüksek kalitede ürünler üreterek bu alanda ki üretim ve tedarik eksikliğini azaltmıştır.

Elektronik Laboratuvar Hizmetleri ile birçok müşterinin sorunlarını gidermiş üretim anlamında fazlasıyla destek olmuştur. Elektronik tasarım , üretim ve onarım anlamında firmamız uzmanlaşmış ekibi ile kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Proje Danışmanlığı ve Yönetimi alanında girişimcilik yapmak için ilk adım olan üretimlerini yapmayı planlayan müşterilerimize ustaca yol arkadaşlığı yapmış devamlı kaliteli üretimler sağlamıştır. Bu sayede hem yeni yol arkadaşları keşfetmekte hem de mevcut yol arkadaşlarımıza iş olanağı yaratmaktayız.

Asilkan Teknoloji; müşteri isterlerini ve ilgili standartları esas alarak , kalite politikasından ödün vermeden sürekli üretmeye ve iyileştirmeye yönelik ar-ge çalışmalarını kesintisiz sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Teknoloji alanında maksimum dayanıklılık ve yüksek kalite ilkeleri ile üretimler yaparak , yurtdışı tedariklerini indirgeyen bir marka haline gelmek

MİSYONUMUZ

Teknoloji alanında sürekli ar-ge çalışmaları yaparak müşteri isterleri doğrultusunda kullanıma en uygun ürünleri üretmek ve kullandırmaktır.

SERTİFİKALARIMIZ